Sziasztok! Az öcsém lőtte Londonban... Üdv, Feri
Sziasztok! Marketplace-n találtam egy érdekes hirdetést, de lehet hogy csak nekem vicces. Üdv, Zoli
Szivárvány–Ifjúság utca kereszteződés Sziasztok! Itt már annyi tábla van minden irányból, hogy konkrétan egymást takarják, ütik ki. A kedvencem ez a dupla „zóna vége”, mert itt már nem csak a 30-nak meg az 50-nek van vége, hanem a józan észnek is. Üdv.: "G"
A sakkban a gyalog akkor válhat királynővé, ha végigmegy a táblán. A tükröződés azt sugallja, hogy ő már most királynőnek gondolja magát, a teljesítmény és a valós képességek nélkül. ( Attól az apróságtól most tekintsük el, hogy a képen király van a királynő helyett ) Összességében a kép a túlzott önértékelést, a valóságtól elrugaszkodott nagyképűséget szimbolizálja. U.i.: Rossz a felirat a képen. Ez nem járvány, hanem jellemhiba.